Chcete dostávat informace o našich akcích a aktuálním dění ze světa společenské odpovědnosti (CSR), odpovědného podnikání a udržitelnosti?
Zajímají Vás informace o činnosti Asociace společenské odpovědnosti?
* označuje požadovanou
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. · Vyplněním jména, příjmení, e-mailu, organizace a kliknutím na tlačítko “Přihlásit se” nám dáváte souhlas se zpracováním těchto osobních údajů za účelem zasílání novinek a sdělení, které souvisí s naší činn

· Vyplněním jména, příjmení, e-mailu, organizace a kliknutím na tlačítko “Přihlásit se” nám dáváte souhlas se zpracováním těchto osobních údajů za účelem zasílání novinek a sdělení, které souvisí s naší činností. Vaše údaje nebudeme poskytovat žádným dalším příjemcům. · Po přihlášení obdržíte e-mail s verifikačním odkazem. Až kliknutím na tento odkaz budete zařazeni do databáze odběratelů našeho newsletteru. · Odhlásit se můžete kdykoliv tak, že kliknete v obdržené zprávě na tlačítko “Odhlásit se”, případně nám tento požadavek zašlete e-mailem na info@a-csr.cz. Jakmile tyto úkony provedete, přestaneme zpracovávat Vaše osobní údaje. · Přečtěte si celé Zásady ochrany osobních údajů Asociace společenské odpovědnosti, o.p.s. Zaškrtnutím políčka níže potvrzujete, že jste se s nimi seznámili.

Email Marketing Powered by Mailchimp